Marigot Bay Oasis With Infinity Pool Villa
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Kültéri úszómedence | Gyerekbarát Kiságyak |
| Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A Marigot, Saint Barthelemy csak egy 5 perces sétára található a 3 hálószobás Marigot Bay Oasis With Infinity Pool Villa akár 6 vendég számára is alkalmas, és egy kültéri medencét kínál a pihenésre.
Az Anse de Grand Cul-de-Sac csupán 550 méter távolságra, a Swedish Clock Tower pedig nagyjából 4 km-re helyezkedik el az ingatlantól. A Marigot városi villa 3 km-re van olyan természeti látnivalóktól, mint a Baie de Saint Jean. A vendégek továbbá élvezni fogják a körülbelül egy 10 perces sétára található Anse de Marigot meglátogatását is.
A Marigot városi szállás kilátást biztosít a tengerre.
A teljesen felszerelt konyhában alapvető felszerelések, például hűtő, kenyérpirító és konyhai edények elérhető. A csupán 650 méter távolságra lévő Yo Sushimania ázsiai ételeket kínál. A Marigot Bay Oasis With Infinity Pool Villa 15 perc autózás Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőterére. A Marigot Bay Oasis With Infinity Pool Villa megszálló vendégek élvezhetik a pezsgőfürdőt, és pihenhetnek egy magán kertben.
- Helyi látnivalók
- Anse Toiny2019 km
- Le Ti St Barth944 km
- Anse Marechal271 km
- Marigot tengerpart296 km
- Morne du Vitet1364 km
- Plage de Grand Fond1842 km
- Marechal Beach281 km
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel6 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Kert
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Belső udvar
- Kiságyak
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Milyen népszerű látnivalók vannak a Marigot Bay Oasis With Infinity Pool Villa közelében?
A Marigot Bay Oasis With Infinity Pool Villa területéhez legközelebbi nevezetességek az Anse de Marigot (egy 200 méteres távolságra az ingatlantól), a Marigot, Saint Barthelemy pedig 150 méterre van. - ❓
A Marigot Bay Oasis With Infinity Pool Villa milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?
A Marigot Bay Oasis With Infinity Pool Villa autóval 15 percre van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől. - ❓
Medence elérhető a villa kínálatából?
Igen, a villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető magán úszómedencét. - ❓
A Marigot Bay Oasis With Infinity Pool Villa biztosít konyhát?
Ez a Marigot Bay Oasis With Infinity Pool Villa hűtővel, sütővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
A Marigot Bay Oasis With Infinity Pool Villa engedélyezi a háziállatokat?
Nem, a Marigot Bay Oasis With Infinity Pool Villa nem engedélyez háziállatot.